Fikirhouse - Neler Yaparız ?
0382 214 14 99 bilgi@fikirhouse.com

Neler Yaparız?

Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamcılığı

Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamcılığı

Sektör ve markanızın diline uygun Özgün içeriklerle etkileşim oluşturmanız gerekir. Markanızı paylaşımlarla en iyi şekilde yansıtabilmeniz için hazırlanan sosyal medya paylaşım ve reklam stratejileriyle sosyal medyanın dinamik gücü her zaman arkanızda olacak.

Google Reklamları (Adwords)

Google Reklamları (Adwords)

Web siteniz için daha çok trafik oluşturarak potansiyel müşteri bulmanızı sağlayacak Google reklamları ile rakiplerinizin önüne geçebilir ve sektörünüzde fark yaratabilirsiniz.

Web Sitesi Kurulumu

Web Sitesi Kurulumu

Markanızın ihtiyaçlarını anlayarak, onu web dünyasında konumlandıracak web siteleri kuruyor ve yönetiyoruz. Tasarımdan içerik girişine, içeriklerin güncellenmesinde teknik desteğe kadar uzanan web site yönetimi yapıyoruz.

İçerik Pazarlaması

İçerik Pazarlaması

İçerik, dijital dünyada en fazla ve hızlı şekilde tüketilen bilgilerdir. Web sitesi ya da sosyal medya hesaplarınızda oluşturulan görsel ve yazılı içeriklerin dikkat çekmesi ve doğru şekilde sizi yansıtması gerekir. Sunduğumuz başarılı içerik planlamalarıyla her zaman bir adım önde olacaksınız.

Ölçümleme ve Raporlama

Ölçümleme ve Raporlama

Dijital pazarlamanın en önemli özelliği takip edilebilir ve ölçülebilir olmasıdır. Kampanyaların başında ve sonunda ölçümleme araçlarını ve hedeflerini belirleyip size şeffaf bir rapor sunuyoruz.

Online İtibar Yönetimi

Online İtibar Yönetimi

Teknolojik gelişmeler sonucu artan internet ve sosyal medya kullanımı ile her düşüncenin rahat bir şekilde her dijital platformda rahatlıkla dile getiriliyor. Bu yüzden online itibar yönetiminiz için bizimle koordine olabilirsiniz.

Seo Optimizasyon

Seo Optimizasyon

SEO (Search Engine Optimization), bir başka deyişle Arama Motoru Optimizasyonu web sitenizin arama motorlarının (Google, Yandex, Bing vb.) belirlemiş olduğu kriterlere uygun hale getirilmesi ve arama motorlarında hedeflediğiniz aramalarda yükseltilmesi işlemini uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilecektir.

Prodüksiyon Hizmetleri

Prodüksiyon Hizmetleri

Firmanızın tanıtım etkinlikleriyle kalıcı bir etki oluşturması hiç de zor değil. Müşterilerinizle sıradan bir iletişim kurmak yerine, markanızın öyküsünü kurguluyor ve ürün, hizmet tanıtımlarınız için işlevsel video grafikler tasarlıyoruz. Dijital iletişiminize farklı bir boyut katan tanıtım filmleri, video çekimleri, motion grafik tasarımlarıyla marka bilinirliğinizi arttırmayı amaçlıyoruz.

Kamu Kurumları İçin Dijital Pazarlama

Kamu Kurumları İçin Dijital Pazarlama

Vatandaşlara daha iyi bir hizmet sunabilmek, sunduğu hizmeti en hızlı şekilde ulaştırabilmek, hizmet sunduğu vatandaşın taleplerine karşı duyarsız olmamak adına kısaca halka ilişkiler yönetimini daha iyi yapabilmek için Kamu Kurumları için dijital pazarlama stratejileri geliştiriyoruz.

Bize Ulaşın